TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Strajku nie będzie!
INFORAIL - Opublikowano: 26.06.2015 16:09:30 2 komentarze
Strajku nie będzie!

Widmo strajku w Przewozach Regionalnych oddalone. Strona Społeczna porozumiała się z Zarządem Spółki Przewozy Regionalne, co do przedmiotu sporu, który miał być bezpośrednią przyczyną zapowiadanego przez Związki Zawodowe strajku bezterminowego od poniedziałku 29 czerwca. Akcja strajkowa została odwołana.

W podpisanym w obecności podsekretarza stanu w MIR Sławomira Żałobki, prezesa Przewozów Regionalnych Tomasza Pasikowskiego, wiceprezesa Agencji Rozwoju Przemysłu Marka Szczepańskiego i Strony Społecznej porozumieniu, zawarto deklarację co do niezwłocznego zawarcia Paktu Gwarancji Pracowniczych po zakończeniu procedury akceptacji projektu restrukturyzacji przez Komisję Europejską. Zagwarantowano także obowiązywanie Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy oraz ? innych Porozumień wynikających z prawa pracy w nowej strukturze właścicielskiej ? tj. inwestora strategicznego, którym jest Agencja Rozwoju Przemysłu.

Strona Społeczna po raz kolejny udzieliła kredytu zaufania. Nie chcemy, aby za wypaczenia systemu przewozów pasażerskich odpowiadali pasażerowie. Oni są dla nas najważniejsi ? piszą w oświadczeniu związkowcy. I dalej czytamy w nim, iż związki zawodowe apelują do rządzących o poważne zajęcie się problemem realizacji kolejowych przewozów pasażerskich i podejmowanie wszelkich inicjatyw oraz działań zmierzających do zakończenia patologii, z którymi mamy do czynienia od usamorządowienia Przewozów Regionalnych w 2008 roku.

W czasie rozmów Federację ZZP PKP reprezentowali Stanisław Stolorz, Jan Przywoźny, Urszula Jeziorna, Krzysztof Bączek i Kazimierz Salwowski.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
związek zawodowy
strajk
Przewozy Regionalne
  • :-( – 27.06.2015

    Jak zwykle. Kolejarze zawsze chcą strajkować przed 24 grudnia albo przed wakacjami. Dużo gadania i nic z tego nie wychodzi, bo właściwie nie mają o co strajkować. Doskonale wiedzą co by się stało jak strajk doszedłby do skutku.Co się teraz zmieni? Ano nic. PR-y będą dalej się samolikwidować. Dalej będą cieli połączenia, bo tak jest taniej. I tak dalej, i tak dalej. Zero rozwoju. Zero pomysłu na przyszłość. Pasażer to wróg dla PR-ów. Tak trzymać.

  • edward – 28.06.2015

    Przyszłość PR jest jasna. Za 5 lat nie zostanie kamień na kamieniu. Małopolska już w sezonie 2016/2017 będzie jeździć Kolejami Małopolskimi

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....