TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Sukces pociągów Praga – Rijeka. Kursują już codziennie
InfoRail.pl - Opublikowano: 13.07.2020 11:45:47
Sukces pociągów Praga – Rijeka. Kursują już codziennie (foto: RJ)

Więcej pociągów RegioJet między Pragą a Rijeką – w związku z dużym popytem RegioJet rozszerzył częstotliwość i będzie świadczył usługi codziennie.

Pociągi odjeżdżają w obu kierunkach z Pragi i Rijeki, oferując bezpośrednie połączenie również z Bratysławy (SK), Lublany (SLO), Csorny (HU) lub Brna i Pardubic w Czechach.

RegioJet rozszerzył również liczbę rowerów, które można zabrać na pokład do 30, i uruchomił "ciche" wagony z miejscami do leżenia dla tych, którzy chcą się zrelaksować i spać bez przeszkód podczas całej podróży.

Ponad 40 000 biletów zostało już sprzedanych. Ceny biletów są wyjątkowo niskie - w przypadku biletu w jedną stronę obejmującego rezerwację i wszystkie usługi - na podróż wagonem z miejscami siedzącymi pasażerowie płacą cenę od 22 EUR; za miejsce siedzące cena zaczyna się od 30 EUR.

Cena biletu zawsze obejmuje rezerwację miejsca i usługi pokładowe, które pasażerowie otrzymują podczas podróży - w tym bezpłatną kawę i śniadanie, dostęp do Internetu lub darmowy portal rozrywkowy oraz ofertę innych usług pokładowych.

Oprócz wakacyjnych podróży pasażerów z Czech, Słowacji lub Węgier do Chorwacji, pociąg jest również idealny na wakacyjne wycieczki obywateli Chorwacji i Słowenii do Pragi, Brna lub Bratysławy. Również dla nich daje szansę odwiedzenia Czech lub Słowacji za przystępną cenę. Pociąg może być również świetną ofertą dla austriackich pasażerów wsiadających do pociągu w Bratysławie (łączących się z autobusami RegioJet z Wiednia) lub z okolic Drezna w Niemczech, łączących się z pociągiem w Pradze – informuje przewoźnik.

Pociągi kursują jako usługi nocne, a pasażerowie mogą zarezerwować miejsce w następujących rodzajach wagonów:

Wagon Astra z indywidualnymi ekranami w fotelach - cena biletu od 590 CZK / 22 EUR.

Wagon z przedziałami dla grup - cena biletu od 590 CZK / 22 EUR za osobę.

Wagon z miejscami do leżenia - cena biletu od 790 CZK / 30 EUR za osobę.

Kilka dni przed wyjazdem pasażerowie mogą zamówić przekąski przez Internet, które personel pokładowy przygotuje dla nich po odjeździe pociągu. Podczas podróży mogą zamawiać napoje i inne małe przekąski. Rano przed przybyciem do stacji docelowej pasażerom zostanie podana bezpłatna kawa z niewielkim śniadaniem.

Zestaw składa się z 12 wagonów o pojemności 560 miejsc. RegioJet współpracuje z chorwackimi liniami kolejowymi HŽ, słoweńskimi kolejami SŽ oraz węgierską firmą Continental Railway Solution w zakresie obsługi pociągu.

W Opatija Matulji / Rijeka pasażerowie mają połączenia z liniami autobusowymi, które zabiorą ich do miejsc docelowych na chorwackiej Riwierze w cenie 200 lub 300 CZK, w zależności od odległości. Autobusy zawsze odjeżdżają po przyjeździe pociągu z Pragi i transferze pasażerów. W przeciwnym kierunku pasażerowie przybędą autobusem przed odjazdem pociągu. Transfer będzie gwarantowany, a połączenia autobusowe mogą być wykorzystane, na przykład, do następujących miejsc docelowych:

Opatija, Rabac, Medulin, Pula, Rovinj, Porec, Novigrad, Malinska, Silo, Vrbnik, Krk, Baska, Crikvenica, Novi Vinodolski, Zadar, Sukosan, Biograd, Pakostane, Omis, Brela, Baska Voda, Makarska, Podgora, Podaca, Gradac, Sibenik, Primosten, Trogir, Umag i Split.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
RegioJet
Chorwacja
Rijeka
Praga

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....