TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Technologie utrzymania czystości na InnoTrans
InfoRail - Opublikowano: 17.02.2016 10:17:52
InnoTrans 2014

Wygodnie i komfortowo podróżować czy to w pociągu, tramwaju czy w autobusie. Oczekiwać na ich przyjazd w dobrych warunkach. Spełnienie tych życzeń klientów to jeden z priorytetów przewoźników i organizatorów transportu publicznego. A to wiąże się z utrzymaniem czystości. W konkurencji przedsiębiorstw transportowych właśnie czystość odgrywa coraz ważniejszą rolę.

Na tegorocznych targach InnoTrans dla techniki czyszczenia zapewniono dużo miejsca w hali 7.2c. Od 20 do 23 września wiodący wystawcy będą informowali w ?hali czystości? o najnowszych osiągnięciach w zakresie produktów i usług związanych właśnie z tymi zagadnieniami. W centrum uwagi znajdą się problemy związane z prawidłowym czyszczeniem wnętrz i powierzchni zewnętrznych pociągów. Zostaną zaprezentowane instalacje myjące, jak również środki do czyszczenia, konserwacji i dezynfekcji.

Obecność na targach zapewnia wymierne korzyści zarówno krajowym jak i zagranicznym oferentom. Targi gromadzą wszystkie grupy docelowe w jednym miejscu będąc łącznikiem pomiędzy przedsiębiorstwami transportowymi, producentami pojazdów oraz przedsiębiorstwami serwisowymi i konserwującymi.

W tym roku na targach obecna będzie m.in. firma DR. SCHNELL Chemie GmbH. Ten niemiecki producent z siedzibą w Monachium od ponad 50 lat koncentruje się na rozwoju systemów do profesjonalnego czyszczenia wnętrz i powierzchni zewnętrznych wagonów, lokomotyw i pojazdów trakcyjnych. - Na targach panują doskonałe warunki do prezentowania naszych produktów i prowadzenia rozmów z klientami. Targi InnoTrans, zgodnie z naszym doświadczeniem, godnie noszą miano forum Innowacji. Chcemy to wyraźnie w tym miejscu powiedzieć -, mówi Franz Felbermeir, Zastępca Kierownika Działu Marketingu, firmy DR. SCHNELL Chemie GmbH.

W hali 7.2c zgromadzą się oprócz przedstawicieli branżowych z Niemiec i USA również firmy z takich krajów jak Francja, Singapur, Szwecja i Chiny. Wspólnym celem jest wzrost działalności eksportowej.

- Targi InnoTrans dają nam możliwość zaprezentowania się na całym świecie. W jednym miejscu możemy nawiązać wiele kontaktów z potencjalnymi klientami. Dzięki temu mamy więcej czasu, pieniędzy i energii, aby oferować nasze produkty - mówi Casey Craft z firmy Whiting Systems, Inc., producent instalacji do mycia autobusów i pociągów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
InnoTrans
Berlin
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....