TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Technologie utrzymania czystości na InnoTrans
InfoRail - Opublikowano: 17.02.2016 10:17:52
InnoTrans 2014

Wygodnie i komfortowo podróżować czy to w pociągu, tramwaju czy w autobusie. Oczekiwać na ich przyjazd w dobrych warunkach. Spełnienie tych życzeń klientów to jeden z priorytetów przewoźników i organizatorów transportu publicznego. A to wiąże się z utrzymaniem czystości. W konkurencji przedsiębiorstw transportowych właśnie czystość odgrywa coraz ważniejszą rolę.

Na tegorocznych targach InnoTrans dla techniki czyszczenia zapewniono dużo miejsca w hali 7.2c. Od 20 do 23 września wiodący wystawcy będą informowali w ?hali czystości? o najnowszych osiągnięciach w zakresie produktów i usług związanych właśnie z tymi zagadnieniami. W centrum uwagi znajdą się problemy związane z prawidłowym czyszczeniem wnętrz i powierzchni zewnętrznych pociągów. Zostaną zaprezentowane instalacje myjące, jak również środki do czyszczenia, konserwacji i dezynfekcji.

Obecność na targach zapewnia wymierne korzyści zarówno krajowym jak i zagranicznym oferentom. Targi gromadzą wszystkie grupy docelowe w jednym miejscu będąc łącznikiem pomiędzy przedsiębiorstwami transportowymi, producentami pojazdów oraz przedsiębiorstwami serwisowymi i konserwującymi.

W tym roku na targach obecna będzie m.in. firma DR. SCHNELL Chemie GmbH. Ten niemiecki producent z siedzibą w Monachium od ponad 50 lat koncentruje się na rozwoju systemów do profesjonalnego czyszczenia wnętrz i powierzchni zewnętrznych wagonów, lokomotyw i pojazdów trakcyjnych. - Na targach panują doskonałe warunki do prezentowania naszych produktów i prowadzenia rozmów z klientami. Targi InnoTrans, zgodnie z naszym doświadczeniem, godnie noszą miano forum Innowacji. Chcemy to wyraźnie w tym miejscu powiedzieć -, mówi Franz Felbermeir, Zastępca Kierownika Działu Marketingu, firmy DR. SCHNELL Chemie GmbH.

W hali 7.2c zgromadzą się oprócz przedstawicieli branżowych z Niemiec i USA również firmy z takich krajów jak Francja, Singapur, Szwecja i Chiny. Wspólnym celem jest wzrost działalności eksportowej.

- Targi InnoTrans dają nam możliwość zaprezentowania się na całym świecie. W jednym miejscu możemy nawiązać wiele kontaktów z potencjalnymi klientami. Dzięki temu mamy więcej czasu, pieniędzy i energii, aby oferować nasze produkty - mówi Casey Craft z firmy Whiting Systems, Inc., producent instalacji do mycia autobusów i pociągów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
InnoTrans
Berlin

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....