TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

TMH podejmie się pogwarancyjnego serwisu pociągów DP-S w Serbii
InfoRail.pl - Opublikowano: 24.03.2020 15:45:27
TMH podejmie się pogwarancyjnego serwisu pociągów DP-S w Serbii (foto: TMH)

Zakład Metrovagonmash z Grupy TMH zapewni obsługę pogwarancyjną pociągów z silnikiem wysokoprężnym DP-S produkowanych dla Kolei Serbskich w latach 2011-2016.

Umowa została zawarta między METROVAGONMASH a lokalnym przewoźnikiem pasażerskim na 2 lata. Prace diagnostyczne i konserwacyjne będą wykonywane przez specjalistów MVM pracujących w Serbii.

Zawarcie umowy zwiększy techniczną gotowość floty pociągów DP-S i zapewni terminowe utrzymanie taboru w okresie pogwarancyjnym.

Pociąg DP-S (oznaczenie serbskie ZhS 711) został opracowany po zwycięstwie Metrovagonmash w międzynarodowym przetargu zorganizowanym przez Koleje Serbskie. Tabor przeznaczony jest do przewozu pasażerów na niezelektryfikowanych liniach o szerokości toru 1435 mm. Pociągi z silnikiem diesla mogą być eksploatowane na liniach bez peronów i wyposażonych w niskie perony. Obecnie DP-S zapewniają transport regionalny na trasach w Serbii.

Prędkość projektowa pociągu wynosi 120 km/h. Łączna liczba miejsc pasażerskich w składzie dwuczłonowym wynosi 120. W każdej jednostce w pobliżu drzwi wejściowych znajduje się wielofunkcyjne pomieszczenie przeznaczone do przewożenia wózków, rowerów, wózków inwalidzkich i dużych bagaży. Przedział pasażerski jest wyposażony w systemy ogrzewania, klimatyzacji i wentylacji, ostrzeganie wizualne i dźwiękowe, system gaszenia pożarów i nadzór wideo. Są także wyświetlacze LED, na których prezentowana jest trasa przejazdu i inne komunikaty.

Kabina maszynisty jest wyposażona w systemy wentylacji, ogrzewania i klimatyzacji oraz panele sterowania. Te mają systemy sterowania ruchem i podstawowe funkcje operacyjne. DP-S jest wyposażony w nowoczesne dwuosiowe wózki. Pudło ma specjalną powłokę antygraffiti, która pozwala usunąć napisy i rysunki.

W latach 2011-2016 wyprodukowano 39 pociągów z silnikiem diesla dla Kolei Serbskich. Metrovagonmash zorganizował szkolenie personelu, dostawę części zamiennych i wyposażenia, serwis gwarancyjny wraz ze wsparciem doradczym.

Tabor wyprodukowany przez Transmashholding stanowi około 30% taboru pasażerskiego w Republice Serbii.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Transmashholding
Metrovagonmash
Serbia
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....