TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

To mają być rekordowe targi - 140 światowych premier
InfoRail - Opublikowano: 19.09.2016 17:36:31 1 komentarz
To mają być rekordowe targi - 140 światowych premier

Rozpoczynające się jutro targi InnoTrans 2016 będą największym świętem kolejnictwa wszechczasów.

Jedenasta edycja to nowe rekordy: 2950 wystawców z 60 krajów wypełni swoim bogatym portfolio produktów i usług berlińskie tereny wystawowe do ostatniego metra kwadratowego. 200 firm spośród nich zaprezentuje się na targach po raz pierwszy. Udział wystawców międzynarodowych wyniesie 62% i osiągnie tym samym najwyższy dotychczas poziom. InnoTrans powita po raz pierwszy wystawców sześciu nowych narodowości ? Egiptu, Armenii, Azerbejdżanu, Hongkongu, Tajlandii i Wietnamu.

Dzięki 140 światowym premierom InnoTrans podkreśli swoją pozycję siły napędowej innowacji i wiodącej platformy marketingowej globalnego przemysłu kolejowego. Na terenie szynowym i na wolnym powietrzu międzynarodowi producenci zaprezentują 123 najnowsze pojazdy. Podczas czterech dni targów organizatorzy spodziewają się ponad 130 000 odwiedzających ze wszystkich kontynentów.

Wszystkie wymogi wystawców zostały zapewnione

"InnoTrans 2016 to największy dotychczas InnoTrans na świecie. Tym samym osiągnęliśmy granice obecnego terenu wystawienniczego", mówi dr Christian Göke, prezes zarządu Messe Berlin GmbH. "Już ponad rok temu targi zapisały na swoim koncie listę oczekujących z nadwyżką 6000 metrów kwadratowych netto. Dzięki optymalnemu wykorzystaniu terenu i hali udało nam się spełnić wymagania wszystkich wystawców. Z czego bardzo się cieszę".

"InnoTrans to już od dawna międzynarodowe wiodące targi w branży techniki i infrastruktury transportu szynowego. Targi ugruntowały również swoją pozycję jako globalnej platformy marketingowej całej branży komunikacyjnej. Potwierdza to również temat tegorocznej imprezy inauguracyjnej: "Mobility 4.0", mówi Matthias Steckmann, dyrektor Messe Berlin GmbH w dziale Mobility und Services.

Międzynarodowość znakiem firmowym

Jednym ze znaków firmowych InnoTrans pozostaje w dalszym ciągu duże zróżnicowanie międzynarodowe zarówno wystawców, jak i odwiedzających. Został odnotowany nowy rekord ? 62% udziału wystawców w targach to wystawcy międzynarodowi. Powierzchnia wystawiennicza netto InnoTrans 2016 wzrosła w porównaniu z rokiem 2014 o 8% i wynosi teraz 112 000 metrów kwadratowych.

Swoje produkty zaprezentują światowej publiczności przedsiębiorstwa z łącznie 60 krajów. W roli wystawców reprezentowanych będzie 36 najważniejszych na świecie stowarzyszeń przemysłowych i specjalistycznych z 21 krajów. Dwie trzecie pochodzi z zagranicy, między innymi z Europy, Azji i USA.

Udział wystawców spoza Europy ponownie wzrósł i wynosi w tym roku 22%. Największe wzrosty odnotowują tu Azja i Australia. Na uwagę zasługują Chiny i Australia ze wzrostem wystawców o 77% w porównaniu z rokiem 2014. Większość wystawców InnoTrans stanowią przedsiębiorstwa z europejskich rynków kluczowych. Na pierwszym miejscu plasują się Niemcy, Włochy i Francja.

Wspólne stoisko Japonii zajmuje ponownie całą halę targową. Powitalne przyjęcie na parkiecie InnoTrans urządzą wspólne stoiska Belgii, Tunezji

i Portugalii oraz kraju związkowego Hesji. Na InnoTrans 2016 przyjadą do Berlina delegacje gospodarcze z 20 krajów, takich jak Indie, Włochy, Japonia i Maroko oraz USA, Tajwan i Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Nowość na InnoTrans: Bus Display, Conference Corner, CUBE

Premierę na InnoTrans świętuje Bus Display w ogródku letnim (Sommergarten). Innowacyjna koncepcja zaprezentuje własną powierzchnię wystawienniczą z autobusami. Międzynarodowi producenci autobusów mogą pokazać tu swoje pojazdy oraz zaprezentować je na żywo na odcinku o długości 500 metrów. Ta nowa powierzchnia wystawiennicza uzupełni segment Public Transport.

InnoTrans po raz pierwszy udostępni w tym roku pomieszczenie na nowy format konferencji ? tzw. "Conference Corner". Przede wszystkim zrzeszenia i przedsiębiorstwa transportowe będą miały możliwość organizacji wykładów według własnego pomysłu od ostatniego dnia targów. W związku z tym 23 września rozpocznie się konferencja MAGLEV 2016 na temat technologii na poduszce magnetycznej, która zakończy się 26 września.

Dwóch wystawców zaprezentuje się odwiedzającym po raz pierwszy na trzypiętrowych stoiskach. Po raz pierwszy zostanie zorganizowane również wydarzenie Pitching programu CUBE. CUBE zapoznaje branżowych start-upów z menadżerami ds. innowacji i decydentami z sektora przemysłu.

Future Mobility Park, TCCS, Career & Education Hall

Future Mobility Park jest platformą wizji komunikacji na InnoTrans, wskazujących kierunki rozwoju w przyszłości. W przejściu z hali 20 do hali 21 kreatywni projektanci i przedsiębiorcy z krajów takich jak Włochy, Niemcy, Szwajcaria, Białoruś i USA zaprezentują swoje futurystyczne pomysły.

Bardzo aktualny jest temat Travel Catering & Comfort Services. To pokazuje również pozytywny rozwój na targach kręgu tematycznego o tej samej nazwie. Trasa TCCS poprowadzi odwiedzających bezpośrednio do wystawców związanych z cateringiem na kolei i komfortem jazdy.

Początkujący kolejarze z kraju i zagranicy będą mogli podczas targów zdobyć cenne informacje na temat ich przyszłości zawodowej w globalnej branży transportowej. W hali 7.1c Career & Education eksperci HR globalnych liderów rynku i średniej wielkości firm wyjaśnią szanse zdobycia zawodu i zrobienia kariery w tej branży. Po raz pierwszy InnoTrans w bliskiej współpracy z przemysłem i stowarzyszeniami był w tym roku sponsorem dwóch międzynarodowych konkursów studenckich w Chinach i w USA.

Światowe premiery i wystawa na wolnym powietrzu

140 światowych premier nadaje na InnoTrans wyraziste oblicze sile innowacji globalnego przemysłu kolejowego. Paleta premier sięga od najnowszej techniki, przez innowacyjne elementy wyposażenia aż po najnowsze generacje pojazdów.

W centrum łącznie 3500 metrów torów obszernego terenu szynowego i na wolnym powietrzu stoją w tym roku 123 eksponaty znamienitych producentów branży. Zaprezentowany przez firmę Alstom pociąg regionalny wyróżnia się napędem z ogniwami paliwowymi. Odwiedzający mogą również na własne oczy zobaczyć nowy pociąg EC250 "Giruno" firmy Stadler Rail oraz pociąg dużej prędkości "Velaro Türke", jak też metro "Metro Riad" firmy Siemens. Lokomotywa DE 18 firmy Vossloh Locomotives będzie miała swój światowy debiut na InnoTrans 2016. Również Deutsche Bahn zaprezentuje się na bogatym stoisku na terenie szynowym i na wolnym powietrzu.

InnoTrans Convention: Dialog pomysłów na wysokim poziomie

InnoTrans Convention stanowi dla odwiedzających i ekspertów branżowych międzynarodowe miejsce spotkań w celu merytorycznej wymiany na wysokim poziomie. Oferowane tu dyskusje i imprezy zapewniają miejsce na aktualne i istotne w przyszłości tematy dotyczące mobilności. Kluczowe imprezy tegorocznego programu: Dialog Forum, Rail Leaders' Summit, International Tunnel Forum oraz International Design Forum i DB Innovationsforum.

Święto kolei: Dni Publiczności 24-25 września

Od skumulowanej siły kolei, przez nastrojową kapelę dętą, aż po pyszne kiełbaski: Podczas Dni Publiczności 24 i 25 września na mniejszych i większych odwiedzających czekają atrakcje, które zaspokoją zmył wzroku i słuchu oraz łaknienie. Pasjonaci techniki będą mogli podziwiać na terenie szynowym i na wolnym powietrzu pojazdy szynowe najnowszej generacji: od najnowszych wagonów i lokomotyw, przez kolejki i pociągi, aż po specjalne pojazdy szynowe.

Obok atrakcji na szynach organizatorzy przygotowali mnóstwo gier i zabaw dla całej rodziny. Dzieci będą mogły skorzystać np. z malowania twarzy oraz poskakać na dmuchanych zamkach i zjechać z super zjeżdżalni. Ulubienica publiczności "Emma" ? stara lokomotywa parowa ? zaprasza wszystkie dzieci na ekskluzywną przejażdżkę w kabinie maszynisty. W niedzielę podczas Dni Publiczności Deutsche Bahn zorganizuje na terenie targów "Dzień kolejarza" ? z licznymi atrakcjami, zabawami i informacjami.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Berlin
targi

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....