TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Umowa na modernizację ezt-ów do standardu Polregio podpisana
InfoRail - Opublikowano: 29.12.2016 09:01:42 11 komentarzy
Umowa na modernizację ezt-ów do standardu Polregio podpisana

Przewozy Regionalne i ZNTK Mińsk Mazowiecki podpisali umowę na wykonanie modernizacji łącznie 36 ezt-ów EN57.

Jak już informowaliśmy na łamach InfoRail oferty złożone przez te firmy były najlepsze we wszystkich trzech częściach przetargu, obejmujących 13, 12 i 11 składów. W ostatniej z nich startował też Newag, jednak z ceną niedającą jakichkolwiek szans na wygraną. Za wykonanie tych prac konsorcjum dostanie: 111.610.200,00 zł (zadanie 1), 103.246.200,00 zł (zadanie 2) oraz 94.006.440,00 zł (zadanie 3).

Gruntowny remont, który przejdzie 36 pojazdów wiąże się z wymianą niemal całego zespołu napędowego, przebudową kabiny maszynisty, zmianą wyglądu zewnętrznego i przebudową wnętrza.

I przypomnijmy, że jednostki dostaną nowe malowanie Polregio. Będzie biało-pomarańczowo-czerwone.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
EN57
ezt
Polregio
Przewozy Regionalne
PESA
ZNTK Mińsk Mazowiecki
 • WK – 29.12.2016

  Całkiem ładnie.

 • ,,,,,, – 29.12.2016

  Wstyd powiedzieć ale w Patologi Regionalnej osób o rozumku Kubusia Puchatka nie brakuje. Wydawać nie swoje pieniądze to potrafią ale iść z postępem nie. Komuna = Patologia Regionalna

 • Dolnoślązak – 29.12.2016

  Zastanawiam się inteligentny kolego ,,,,,,,, czy ty aby napewno masz rozumku więcej od tego misia . Już sam twój nik świadczy że wstyd Ci przedstawić się pod artykułem.Komentarz godny co najmniej jakiegoś ekonomisty , a jak Ci wstyd powiedzieć to się nie wypowiadaj .Odnośnie artykułu , każdy pociąg nowy czy zmodernizowany i nie ważne jakiego przewoźnika to krok do przodu i z tego trzeba się cieszyć, malatura POLREGIO może nie zachwyca ale tez nie zniechęca do podróży .

 • ,,,,,,,, – 29.12.2016

  Dolnoslązak- jeśli tak kochasz i szanujesz PR to bądź tym który protestuje przeciwko KD i niech ta Twoja ulubiona PR nadal się rozwija przy ul Paczkowskiej na swych wspaniałych EN57 które modernizują do usranej śmierci. A te łęzki swiadczą tylko otym że nad tą firmą należy płakać

 • Wielkopolanin – 29.12.2016

  pytanko do PR ile Tygrysów w Poznaniu stoi odstawionych i dlaczego EN57 w barwach Dolnego Śląska zaczynają dominować w Wielkopolsce. Jeszcze pchajcie się z tym złomem do MM a niedługo zostaną wam tylko ENy na plastikach

 • Kalina – 29.12.2016

  Ooo proszę POLEGIO w nowych barwach. Całkiem nieźle wygląda ten projekt, a kolory przyjemne, ciepłe -takie dobrze kojarzące się.

 • shogun1983 – 30.12.2016

  W przypadku POLREGIO to malowanie (przód) zdecydowanie nie pasuje do kanciastego czoła zwykłego EN57... widać, że w projekcie i pomyśle malowania ktoś ograniczył się głównie do turbokibla... W tym przypadku niestety, ale rzeczywistość nie wytrzymuje porównania z wizualizacjami.

 • Sarka – 30.12.2016

  Każdy czepia sie tych kolorów a mi się one podobają. Dla mnie ważniejszy jest fakt modernizacji składów i tego jakie standardy będą mieć w środku a nie z zewnątrz.

 • guido – 01.01.2017

  Zamontowanie w Syrenie105 foteli z Mercedesa CLK nie uczyni z niej Mercedesa. Dodanie doEN57 paru nowych gadżetów nie zrobi z nich Pendolino.Tylko forsy szkoda.

 • kaktus – 02.01.2017

  Za tą kasę można kupić 28 sztuk EN 64

 • ehh – 02.01.2017

  Doczytajcie dobrze, malowanie ma przede wszystkim dotyczyć NOWYCH składów które planują zakupić, a pozostałe mają być malowane systematycznie, zgodnie z cyklem napraw i przeglądów.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....