TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

UZ uruchomi pociąg ze Lwowa do Krakowa
InfoRail.pl - Opublikowano: 23.05.2017 15:17:37 4 komentarze
UZ uruchomi pociąg ze Lwowa do Krakowa (foto: UZ)

Od 1 sierpnia UZ uruchomią kolejne połączenie do Polski. Prezesa Zarządu Wojciech Balczun podczas konferencji prasowej Lwowie ogłosił dziś, że pociągi pojadą ze Lwowa do Krakowa.

Pracujemy na realizacją połączenia kolejowego do Krakowa. Być może zaakceptujemy ofertę polskich kolegów i pociąg będzie obsługiwany przez tabor z system przesuwnym SUW-2000. Badamy obecnie jego możliwości - powiedział Wojciech Balczun.

Według szefa UZ to nie będzie ostatnie międzynarodowe połączenie, które uruchomią UZ. W planach jest pociąg z Czerniowic do Rumunii. Wojciech Balczun stwierdził, że wprowadzenie ruchu bezwizowego znacznie ułatwi uruchamianie kolejnych połączeń i obsługę pasażerską.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
UZ
Lwów
Kraków
Ukraina
 • Tomek – 23.05.2017

  czy ktoś może mi w prosty sposób wyjaśnić jakie to możliwości chce badać Pan Balczun w odniesieniu do systemu SUW-2000, który do momentu kiedy "specjaliści" od kolei nie dorwali się do zarządzania nią, sprawdzał się bardzo dobrze w połączeniach realizowanych z/w kierunku wschodnim?

 • Bzik – 24.05.2017

  Pan Balczun jest prezesem Ukrzalyznicy i zanim zaplaci za Suw 2000 ma prawo go obejrzec i przetestowac. Malo kto kupuje kota w worku.

 • Tomek – 24.05.2017

  @Bzik,oświeć mnie dobry człowieku, co chcesz testować i oglądać w odniesieniu do produktu SUW-2000, który jest obecny na rynku od lat 90 i był z powodzeniem wykorzystywany w ruchu transgranicznym pomiędzy Polską a naszymi sąsiadami na wschodniej i północno-wschodniej granicy? Na nowo wynajdujemy koło? Kiedyś działało a obecnie przestało działać? Z całym szacunkiem, ale odnoszę wrażenie, że zabrałeś się do dyskusji w temacie, w którym chyba nie jesteś zbyt mocny.

 • Bzik – 27.05.2017

  @Tomek Pan Balczun zapewne dobrze o tym wie, ze system dziala dobrze a to ze powiedzial ze go testuje moze oznaczac ze byc moze zakupi wozki czy tez wagony jesli cena go usatysfakcjonuje.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....