TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

WARS otwiera pierwszy fast-food
INFORAIL - Opublikowano: 14.01.2013 13:16:00
WARS otwiera pierwszy fast-food

Na dworcu Warszawa Wschodnia, przy ulicy Kijowskiej, został otwarty pierwszy lokal sieci WARS Express, którego oferta skierowana ma być nie tylko do pasażerów pociągów. W planach Spółka ma otwarcie kolejnych „fast-foodów”, w których serwowane mają być zdrowe, pożywne i dobrej jakości posiłki podane w konkurencyjnym standardzie czasu, a przede wszystkim w powszechnie dostępnej cenie. WARS ma również zachęcać do skorzystania ze swoich usług dostosowanymi do rozkładu jazdy pociągów godzinami otwarcia, ciekawym wystrojem czy wreszcie miłą atmosferą –informuje Iwo Orzełek Kierownik Zespołu Marketingu WARS S.A. W ofercie WARS Express, prócz dań znanych z wagonów gastronomicznych obsługiwanych przez Spółkę, takich jak popularna jajecznica, żurek czy piada, będą również przekąski - zapiekanki, hot-dogi, grillowane kanapki - oraz świeże soki wyciskane z warzyw i owoców. W ciągu ostatnich kilku lat udało nam się odbudować wizerunek marki i mamy nadzieję, że będzie ona przyciągać do nas klientów nie tylko z pociągów. Zdajemy sobie sprawę, że konkurować będziemy musieli z innymi punktami typu „Fast Food”na dworcach, ale łączy nas z nimi tylko szybkość podania, gdyż większość naszych potraw przygotowywana jest ze świeżych składników i na miejscu - podkreśla Iwo Orzełek.

WARS Express jest konceptem unikalnym dla gastronomii dworcowej. Powierzchnia nowych punktów będzie uzależniona od dostępnych lokalizacji oraz natężenia ruchu na dworcach. Pierwsze lokale WARS Express będą prowadzone przez pracowników Spółki, kolejne - na zasadzie franczyzy. Docelowo planowana sieć lokali gastronomicznych obejmie swoim zasięgiem całe terytorium Polski –25 największych i najważniejszych dworców kolejowych w Polsce.

Aktualnie WARS S.A. obsługuje podróżnych w wagonach restauracyjnych, barowych, sypialnych i z miejscami do leżenia. W 61 wagonach gastronomicznych, z czego 15 to restauracyjne, a 46 barowe, prowadzona jest sprzedaż przekąsek i napojów z mini baru dla podróżnych w przedziałach pasażerskich, catering w pociągu na specjalne życzenie Klienta, specjalny serwis dla grup turystycznych, a na koszt PKP Intercity S.A. - serwis w przedziałach menadżerskich oraz poczęstunki dla podróżnych pociągów kategorii EIC. W 79 wagonach sypialnych i 55 kuszetach WARS obsługuje podróżnych w komunikacji krajowej, międzynarodowej oraz dodatkowych włączanych do pociągów w szczytach przewozowych. Od 21 marca 2012 roku na trasie Gliwice - Częstochowa i Częstochowa - Wisła kursują pociągi Kolei Śląskich wyposażone w automaty z przekąskami i napojami, które również pozostają w gestii WARS S.A. Jak łatwo się domyśleć działalność Spółki nie ogranicza się jedynie do tej mobilnej. Green Patio to pierwsza stacjonarna restauracja otwarta w lutym 2010 roku. Pilotażowy lokal jest początkiem sieci restauracji wyspecjalizowanych w serwowaniu zdrowej kuchni. A teraz pora na WARS Express. Lokal na dworcu Warszawa Wschodnim to dopiero początek.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
WARS
Warszawa
dworzec

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....