TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Wspólny `Bilet Gnieźnieński` od 1 marca
PRZEWOZY REGIONALNE - Opublikowano: 24.02.2016 13:25:17
Wspólny `Bilet Gnieźnieński` od 1 marca

Przewozy Regionalne we współpracy z Urzędem Miasta Gniezna, Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacji w Gnieźnie, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego i Kolejami Wielkopolskimi wprowadzają ?Bilet Gnieźnieński?. Dzięki nowej ofercie nasi pasażerowie przemieszczający się codziennie do szkoły i pracy będą mogli kupować jeden zamiast dwóch różnych biletów. ?Gnieźnieński? bilet miesięczny to oferta umożliwiająca podróżowanie zarówno komunikacją miejską MPK Gniezno, jak również kolejami regionalnymi na trasie Poznań ? Gniezno ? Poznań.

Jeden bilet, wiele możliwości, dodatkowe oszczędności!

Kupując ?Bilet Gnieźnieński? (normalny), który jest tańszy o 66 zł od tradycyjnego rozwiązania (dwa bilety miesięczne: kolejowy + MPK), pasażer będzie mógł skorzystać z usług wszystkich przewoźników: MPK Gniezno oraz Przewozów Regionalnych i Kolei Wielkopolskich na trasie Poznań ? Gniezno bez ograniczeń. Oferta została stworzona z myślą o tych, którzy codziennie pokonują tę trasę korzystając z około 30 autobusów i 30 par pociągów, dojeżdżając do szkoły i pracy.

Jeszcze taniej

Za wszystkie bilety dostępne w Przewozach Regionalnych uczniowie i studenci płacą jeszcze mniej! Do ?Biletu Gnieźnieńskiego? również stosowane są ulgi 51% (studencka) i 49% (szkolna). ?Bilet Gnieźnieński? dla studenta to dwa bilety miesięczne w jednym, za niecałe 140 zł. To się opłaca!

Gdzie i kiedy kupić?

Nowy, wspólny z MPK Gniezno bilet miesięczny jest dostępny tylko w kasach kolejowych (maks. 7 dni przed rozpoczęciem terminu jego ważności) oraz u obsługi w pociągu (termin rozpoczęcia ważności w dniu nabycia). Na bilecie miesięcznym znajduje się adnotacja, że uprawnia on do przejazdów pociągami PR i KW oraz pojazdami komunikacji miejskiej MPK Gniezno. Kolejowe kasy biletowe w Poznaniu Głównym są czynne w godz. 5:00-22:30, a w Gnieźnie od godz. 5:30 do 20:30 (z przerwami). Zapraszamy do korzystania z coraz lepszej oferty Przewozów Regionalnych w Wielkopolsce.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
bilet
Gniezno
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....