TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Zachodniopomorskie przez kolejny rok z Przewozami Regionalnymi
INFORAIL - Opublikowano: 20.11.2015 15:43:25
fot. UMWZ

Marszałek województwa zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz podpisał dziś (w piątek 20 listopada) wartą ponad 80 mln zł umowę z Przewozami Regionalnymi. Dotyczy ona zasad wykonywania przewozów kolejowych w województwie zachodniopomorskim w okresie od 13 grudnia 2015 roku do 10 grudnia 2016 roku.

- Nie czekaliśmy z podpisaniem umowy do ostatniej chwili i już dziś miło mi poinformować, że przewozy będą w przyszłym roku utrzymane na tym samym poziomie. Nie będzie żadnych cięć połączeń. Będziemy jedynie dążyć do optymalizacji, czyli dostosowywać połączenia do ruchu podróżnych ? zapowiedział marszałek Olgierd Geblewicz.

- Dzięki współpracy z Województwem Zachodniopomorskim i swojej pracy wciąż podnosimy jakość świadczonych usług i inwestujemy w modernizację taboru. Tak wczesne podpisanie umowy pozwala nam na tworzenie niezbędnej stabilizacji ? mówił Tomasz Pasikowski, prezes Zarządu - dyrektor Generalny ?Przewozy Regionalne? Sp. z o.o.

Wartość umowy to dokładnie 80 mln 759 tys. zł (w 2015 r. było to 79 mln zł). Przewozy będą realizowane na zbliżonych warunkach jak w roku 2015. Wysokość dopłaty do 1 pociągokilometra w będzie zróżnicowana. Stawka podstawowa na terenie województwa wyniesie: w ruchu regionalnym 14,92 złotych, w ruchu międzywojewódzkim na linii Poznań ? Szczecin ? Świnoujście 16,29 złotych, a w relacjach do granicy (kierunek Angermünde i Schwerin) 8,45 złotych. Połączenia uruchamiane przez Oddział Zachodniopomorski ?Przewozów Regionalnych? na terenie województwa wykonają pracę w wysokości 5,4 mln pociągokilometrów. Codziennie uruchamianych będzie około 200 pociągów.

Podróżni mogą spodziewać się poprawy jakości podróżowania. W przyszłym roku województwo wprowadzi do eksploatacji kolejny nowy i siedem zmodernizowanych pociągów.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zachodniopomorskie
Przewozy Regionalne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....