TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Zbigniew Konieczek ze Złotym Medalem Akademii Polskiego Sukcesu
NEWAG InfoRail - Opublikowano: 25.11.2015 15:23:16 3 komentarze
Zbigniew Konieczek ze Złotym Medalem Akademii Polskiego Sukcesu (fot. Newag)

Zbigniew Konieczek uhonorowany został złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu. Kapituła konkursu przyznała medal Prezesowi NEWAG S.A. w uznaniu za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju taboru kolejowego. Gratulujemy!

Uzyskanie medalu Akademii Polskiego Sukcesu jest formalnym wyrazem przynależności do grona tych którzy osiągnęli sukces. Medale przyznawane są w trzech kategoriach: złoty, srebrny oraz brązowy i są najwyższym uznaniem ze strony Akademii. Przyznaje je kapituła w skład której wchodzą wybitne osobistości świata nauki.

W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości.

Akademia Polskiego Sukcesu powstała w 2000 r. pod patronatem Stowarzyszenia Polski Klub Biznesu. Działa na rzecz popularyzowania i promowania polskich osiągnięć na arenie międzynarodowej i krajowej, ale również na arenie regionalnej i środowiskowej we wszystkich formach życia gospodarczego, kulturalnego, naukowego i sportowego. Dyplomy i medale przyznała już ponad 500 osobom: ludziom biznesu, nauki, kultury i sztuki oraz sportu.

Zbigniew Konieczek z NEWAGIEM związany jest od ponad 30 lat. Karierę zawodową rozpoczynał na sta-nowisku mechanika pojazdów spalinowych. W latach 1984?1988 pracował jako mistrz produkcji na wydziale napraw lokomotyw spalinowych, a w roku 1988 objął stanowisko kierownika oddziału napraw wózków wagonowych. W latach 1996?1998 pracował jako specjalista ds. marketingu. W 1998 roku na trzy lata opuścił Spółkę, by objąć stanowisko Prezesa Zarządu w Kuźnia Glinik sp. z o.o. z siedzibą w Gorlicach. W czerwcu 2001 roku wrócił do firmy i objął funkcję Prezesa Zarządu Spółki.

Zbigniew Konieczek uzyskał tytuł technika w Technikum Kolejowym w Nowym Sączu, a następnie tytuł inżyniera Politechniki Krakowskiej na Wydziale Transportu (kierunek: utrzymanie i eksploatacja pojazdów). Ukończył też studia podyplomowe z zakresu Zarządzania Firmą w Wyższej Szkole Biznesu-NLU w Nowym Sączu.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Newag
 • PPP – 25.11.2015

  Gratuluję.

 • MichalK – 25.11.2015

  I to dowodzi że lepiej produkować jeden dobry i dopracowany produkt, niż wzorem PESY 20 modeli wątpliwej jakości.

 • Buhaha – 25.11.2015

  Kupił

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....