TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoBus

InfoTram

Zmieniona organizacja ruchu pociągów po nawałnicy
INFORAIL/PKP PLK - Opublikowano: 02.09.2015 09:39:04 2 komentarze
Zmieniona organizacja ruchu pociągów po nawałnicy

Informacja dla pasażerów oraz wydawane napoje i przygotowany poczęstunek na stacjach, a także zwrot pełnej ceny za bilet ? to działania podjęte przez spółki Grupy PKP po nawałnicach, które przeszły w województwie zachodniopomorskim. Na pozostałym obszarze ruch odbywa się zgodnie z rozkładem ? informują PKP PLK.

Obecnie z uwagi na zablokowaną trasę, pociągi jadące na linii Poznań ? Szczecin kierowane są objazdami przez Kostrzyn lub Rzepin. To wydłuży ich przejazd. Przewozy Regionalne wprowadziły na odcinku Dobiegniew ? Rebusz zastępczą komunikację autobusową. Utrudnienia mogą potrwać do wieczora. Pasażerowie są informowani o zmianach w pociągach i na stacjach.

Jak informuje Mirosław Siemieniec, rzecznik prasowy PKP PLK od wczoraj służby zarządcy infrastruktury usuwają skutki nawałnicy, która powaliła na linie kolejową Poznań-Szczecin kilkadziesiąt drzew. Trasa na odcinku Dobiegniew ? Bierzwnik została zablokowana, a przewoźnicy autobusowi z uwagi na trudne warunki na drogach, odmówili udostępnienia komunikacji zastępczej. PKP zorganizowało taksówki dla pasażerów w szczególnych sytuacjach, jak np. konieczność dojazdu na samolot. Pasażerowie byli informowani o sytuacji na linii przez drużyny konduktorskie, zapewniono im napoje oraz zorganizowano poczęstunek na stacjach, m.in. w Rzepinie, Kostrzyniu i Krzyżu. Dodatkowe poczęstunki są wydawane osobom oczekującym na dworcach.

Zespół techniczny PLK oraz pociągi sieciowe PKP Energetyka od wczoraj pracują na odcinku Dobiegniew ? Bierzwnik. Trwa usuwanie drzew z torów i naprawa sieci trakcyjnej oraz konstrukcji wsporczych. Według wstępnej oceny prace potrwają do godzin wieczornych, wówczas możliwa będzie jazda trakcją spalinową.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
PKP PLK
Zachodniopomorskie
  • kolejarz – 02.09.2015

    Sensacja. Pociągi nadal stoją. Oto obraz polskiego dziennikarstwa. W sobotę w nocy jakiś tam Impuls wyprodukowany w Polsce mknął z rekordową prędkością a InfoRail nawet tego nie zauważył. Czy tak wygląda dziennikarska rzetelność? Chańba tym większa, że komentarz jaki w tej sprawie napisałem pod artykułem: "Jak daleko od Darta do high speeda?" został całkowicie usunięty bez podania jakiejkolwiek przyczyny.

  • fanatyk PKP – 02.09.2015

    skandal ,to są oszczędności w kadrach i spalinowych lokomotywach . intercity bo oszcędności , przezucili na podróżnych, a powinny być w gotowości na wielu stacjach węzłowych i 1 godz. i są żeby pociągnąc dalej skład takie mamy zarządzanie do kitu . zwolnić dyrektorów

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....